Zamawiaj indywidualne projekty budowlane

przez internet, bezpiecznie i wygodnie!

Indywidualny projekt domu pozwala na zupełne dopasowanie projektowanej przestrzeni domu do Twoich własnych, indywidualnych wymagań.

Projektujemy na etapie koncepcyjnym, tj. wstępnym i na etapie projektu budowlanego w zakresie niezbędnym do uzyskania administracyjnej decyzji o Pozwoleniu na budowę.

W projekcie wnętrz równie ważne co rysunki są koordynacja i nadzór nad realizacją. Oferujemy projekt wnętrz w zakresie koncepcyjnym – tj. wstępna wizja z wizualizacjami i animacjami prezentującymi pomysł, a także wykonawczym w pełnym zakresie: rysunki, zestawienia i proponowane produkty i materiały wykończeniowe.

Projekty wnętrz wykonujemy  w województwach: Mazowieckim i okolicznych(do 300 km od Warszawy).

Kupujesz działkę, albo posiadasz działkę i chcesz sprawdzić możliwości jej zabudowy? – Wspaniale! Prześlij swój numer działki i adres oraz wymagania projektowe. Przedstawimy Ci analizę możliwej zabudowy na Twoim terenie.

Zlecając nam Twój projekt masz dostęp do wszelkich plików, rysunków i wizualizacji gdziekolwiek jesteś. Masz możliwość ujrzeć postęp prac projektowych w czasie rzeczywistym.

Każdy projekt zabezpieczony jest indywidualnym hasłem.

Projekty dla deweloperów darzymy szczególną uwagą. Nasze zadanie polega na wykonywaniu precyzyjnie opracowanych rysunków budowlanych na czas. Projektujemy w systemie CAD. Rysunki dostarczamy bardzo często w uzgodnionych terminach.

Właśnie pozyskałeś nowe biuro w atrakcyjnej części miasta, ale chcesz wydizajnować je nieco bardziej? Projektujemy również biura w zabytkowych budynkach – najchętniej w kontraście do struktury zabytku, mając na uwadze genius loci miejsca, staramy się funkcjonalnie urządzać szczególnie niewielkie powierzchnie, z których musisz wycisnąć maximum funkcjonalności. Kuchniopokoje to nasza specjalność.

Skoro tu jesteś, to pewnie planujesz biznes i potrzebujesz projektu hali lub innego budynku o stosunkowo prostej i ekonomicznej konstrukcji. Nie chcesz powiększyć portfela nieruchomości na Twojej działce? Nie wiesz od czego zacząć? – naciśnij przycisk i poznaj szczegóły.

Zlecając nam Twój projekt masz dostęp do wszelkich plików, rysunków i wizualizacji gdziekolwiek jesteś. Masz możliwość ujrzeć postęp prac projektowych w czasie rzeczywistym.

Każdy projekt zabezpieczony jest indywidualnym hasłem.